اطلاعات پروژه

    • تاریخ عقد قرارداد : سال 1398
    • وب‌سایت : بیستی

بیستی اپلیکیشن خدمات سریع سازمانی

درباره پروژه

اپلیکیشین بیستی، یک دستیار همه فن حریف است که به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به دسترسی به سامانه‌های مختلف سازمانی، در یک شبکه متمرکز تمامی مکاتبات خود را انجام دهید، به پرونده مالیاتی خود سر و سامان دهید، وضعیت دریافتی‌های خود را مشاهده کنید و یا از رویدادهای سازمان نظام مهندسی ساختمان با خبر شوید. این اپلیکیشن برای استفاده عموم مردم، مهندسان ساختمانی و کاربران سازمان‌های طرف قرارداد بیستی طراحی شده است.

اطلاع‌رسانی رویدادها
برای اطلاع‌رســــانی به‌هنگام از تمامـــــــی رویدادهای سازمان‌ها و شرکت‌ها، شامل نشست‌های گروه‌‌های تخصصی، مجمع‌ها و همـــــــــایش‌ها، می‌توانید روی اپلیکیشن بیستی حسابِ ویژه‌ای باز کنید.
پیام‌ها
با نصب اپلیکیشن بیستی و دریافت پیام های ارسالی به صورت روزانه از تمام کارهای سازمانی خودتان آگاه و از مراحل پیشرفت آنها مطلع شوید.
تیکت
سیستم تیکت اپلیکیشن بیستی، زمینه‌ای را برای رفع سریع مسائل مالی و اداری تمام ذی‌نفعان نظام مهندسی فراهم کرده است. با این امکان، می‌توانید به سیستم پشتیبانی تمامی بخش‌ها دسترسی داشته باشید.
مکاتبات سازمانی
با هدف یکپارچه شدن خدمـــــات سازمان‌ها، شرکت‌ها و ... دسترسی کارآمد اعضا و کارمندان مجموعه ها به منظور سهولت و تسریع کارها زیرساختی فراهم شده است که در آن انجام مکاتبه (ارسال نامه به سازمان و دریافت پاسخ) امکان‌پذیر شده است.
پرداخت قبض
دسترسی به تمامی قبض‌های سامانه‌های سازمان‌ها و قبض‌های عمومی (آب، برق، تلفن ثابت، تلفن همراه) با هدف پرداخت آسان در اپلیکیشن بیستی امکان‌پذیر شده است.

تکنولوژی پیاده سازی

  • react-native
  • node
  • sqlserver